Takip Et

Image Alt

İngilizce Kurs

MEDİKASEV İNGİLİZCE KURSU

Dil Kursu | Popüler Yabancı Diller | Yeni Metotlar | Yeni Teknolojiler | Sorumlu ve Duyarlı Eğitim
Medikasev | Lokasyon : Kadıköy - İSTANBUL

Günümüzde dünyamızın birçok ülkesinde konuşulan İngilizce için “evrensel dil” tanımı yapılmaktadır. “Globalleşme” ile birlikte ülkeler arasındaki ilişkiler de güçlenmiştir. Bugün, İngilizcenin anadil olarak konuşulduğu birçok ülkeyle aramızda ticaret, eğitim, turizm gibi alanlarda ilişkiler söz konusudur. Bütün bunlar İngilizceye talebi arttırmaktadır. Bu yüzden, bizler de bu çağın gereklerini yerine getirebilmek için, evrensel iletişim aracı olan İngilizce dilini MEDİKASEV’de öğrenmeliyiz.

GRUP İNDİRİMLERİ UYGULANMAKTADIR.

ÖĞRETMENLER TÜRK-İNGİLİZ-AMERİKA’LI UZMAN EĞİTMENLERDİR.

GENEL İNGİLİZCE
TEMEL İNGİLİZCE PROGRAMI (Elemantary) > 3 Kur
Temel İngilizce programımızı bitiren öğrenciler İngilizce Dilbilgisini ve kelimeleri öğrenmekle kalmaz cümle sistemlerini öğrenir ve rahatlıkla kullanabilir; bu sayede günlük basit konuşmaları kolaylıkla yapabilecek ve anlayabilecek seviyeye gelirler.

ORTA ÖNCESİ  İNGİLİZCE PROGRAMI (Pre-intermediate) > 3 Kur
Orta öncesi İngilizce programımızın sonunda öğrencilerimiz günlük konuşmalara daha hakim olmakla birlikte, bazı karmaşık yapıdaki cümleleri kullanabilir duruma gelirler. Bu programda öğrencilerimiz dilbilgilerini geliştirerek okuma-anlama, dinleme-anlama ve yazma becerilerini daha ileri seviyeye getirirler.

ORTA  İNGİLİZCE PROGRAMI (Intermediate) > 2 Kur
Orta İngilizce programımızda, öğrencilerimiz günlük konuşmaları hiç zorlanmadan konuşabilir ve anlayabilir duruma gelmekle birlikte daha zor ve karmaşık konularda da kendilerini ifade edebilirler. Bu seviyede öğrenciler İngilizce’nin karmaşık dilbilgisi ve deyimlerine de hakim olurlar. Bu programımızda dersler Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

ORTA ÜZERİ  İNGİLİZCE PROGRAMI (Upper Intermediate) > 2 Kur
Orta üzeri İngilizce programımızın sonunda, İngilizce dilbilgisinin yaklaşık %80’ine hâkim olan ve kelime hazinesi son derece zenginleşen öğrencilerimiz zor konularda da oldukça rahat bir şekilde konuşabilir, tartışabilir. Bu programımızda ağırlık Okuma-Yazma, Dinleme-Konuşma becerilerini geliştirmeye verilmektedir. Bu programımızda dersler Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

İLERİ İNGİLİZCE PROGRAMI (Advanced) > 2 Kur
İleri İngilizce programımızda öğrencilerimizin İngilizcesi yüksek seviyeye getirilir. Derslerde İngilizce gazete ve dergi metinleri incelenerek, İngilizce filmler izlenir ve yorumlanır. Bu programımızı bitiren öğrencilerimiz her türlü konuda son derece akıcı konuşabilir, anlayabilir, yazabilirler.
Kur sonunda yapılan sınavı başaran öğrencilerimiz Millî Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika alırlar.

TİCARİ ve MESLEKİ İNGİLİZCE KURSLARI (Toplam 120 Saat) > 2 Kur
Temel ve Orta İngilizce düzeylerini bitiren öğrenciler ileri düzeye devam etmek isterlerse mesleki İngilizce programlarına katılabilirler. Bu seviyede ileri seviye İngilizce dilbilgisi öğrenme yanında mesleki terim ve kavramlar öğretilir. Çeşitli sektörlerdeki uygulamalarla ilgili çalışmalar yapılır.

TİCARİ İNGİLİZCE
İngilizce Yazışma ve resmi iş mektupları
İngilizce özgeçmiş hazırlama
İş başvurusu mektubu hazırlama
İthalat-İhracat uygulama terimleri v.b.
Sunuş teknikleri
İngilizce Çeviri
İngilizce Telefonda Konuşma
Teknik İngilizce
Kurs sonunda başarılı öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilir.

ÖZEL AMAÇLI KURSLAR
KPDS, YDS, ÜDS, TOEFL, Genel Çeviri, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Sınavına Hazırlık Kursları, Cope-Proficiency, İş İngilizcesi, TUS, Türkçeden İngilizceye Tıbbi Çeviri, Sosyal Bilimlere Yönelik Mesleki İngilizce, lise ve üniversite hazırlık atlama sınıflarını atlama ve hazırlık sınıflarına destek kurs programları açılmaktadır. Bu kurslarda dilbilgisinin yanı sıra soru ve test teknikleri üzerinde durulmaktadır.

KPDS – ÜDS kursları toplam 3 kurdan oluşmaktadır. Her kurda haftada 6 ya da 10 saat olmak üzere 48 ya da 40 saatlik programlar açılmaktadır. YDS kursları ise 8 aylık paket programdan oluşmaktadır. Ayda 36, toplam 288 saat ders görülür.

PROGRAM

HAFTA İÇİ KURSLARI

1
Kur
5
Hafta
30
Saat
Haftada 2 Gün
6 Saat.
Hafta İçi Kursları

18:30 – 21:30 Arası

HAFTA SONU KURSLARI

1
Kur
8
Hafta
32
Saat
Haftada 1 Gün
4 Saat.
Cumartesi Günü Kursları
10:00 – 14:00 veya 14:30 – 18:30 arasıPazar Günü Grupları
10:00 – 14:00 veya 14:30 – 18:30 Arası

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN